Kodu VANA

/*! elementor – v3.16.0 – 20-09-2023 */
.elementor-column .elementor-spacer-inner{height:var(–spacer-size)}.e-con{–container-widget-width:100%}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer,.e-con>.elementor-widget-spacer{width:var(–container-widget-width,var(–spacer-size));–align-self:var(–container-widget-align-self,initial);–flex-shrink:0}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container,.e-con>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container{height:100%;width:100%}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer,.e-con>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer{height:100%}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer>.elementor-spacer-inner,.e-con>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer>.elementor-spacer-inner{height:var(–container-widget-height,var(–spacer-size))}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty,.e-con>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty{position:relative;min-height:22px;min-width:22px}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty .elementor-widget-empty-icon,.e-con>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty .elementor-widget-empty-icon{position:absolute;top:0;bottom:0;left:0;right:0;margin:auto;padding:0;width:22px;height:22px}
/*! elementor – v3.16.0 – 20-09-2023 */
.elementor-heading-title{padding:0;margin:0;line-height:1}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title[class*=elementor-size-]>a{color:inherit;font-size:inherit;line-height:inherit}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-small{font-size:15px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-medium{font-size:19px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-large{font-size:29px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xl{font-size:39px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xxl{font-size:59px}

Kohvikapslid

Koge tõelist rõõmu tõelisest Itaalia kohvist. Meie valikus olevate kohvikapslitega valmistatav kohv valmib kiirelt, mugavalt ja kõikjal kus oled. Meie lihtsa veebipoega saate oma lemmikkohvi kiiresti enda koju toimetada.

Kohvimasinad

Caffitaly kohvimasinad viivad teid Itaalia kohvikutesse. Lihtsad ja elegantsed kohvimasinad hästi sobivad erinevate toa interjööri. Võta kohvimasin reisile kaasa ja naudi lemmikkohvi kõikjal kus sa oled.

Tagasiside

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sit amet diam laoreet, fermentum eros sit amet, interdum nulla. Mauris dictum, sapien vel sollicitudin tincidunt, velit nunc semper quam, non facilisis.

/*! elementor – v3.16.0 – 20-09-2023 */
.elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=”.svg”]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

“Kohvimasin, mis ületab ootused!”

“Kiire elutempo tõttu on kapselkohvimasinad väga mugavad.

Väiksele kollektiivile (10 inimest) sobib kapselkohvimasin väga hästi, sest ihkame oma ellu mugavust ja lihtsust, kuid ei taha teha allahindlust heale kohvimaitsele.

Pakume kohvi igapäevaselt oma klientidele. Kui oled kohvi valmistamist alustanud, täitub juba salong hea aroomiga..”

Külli Palu

Sikkim Ilusalong juhataja

“Maitsev ja aromaatne!”

“Oleme MeieKohv.ee kaupluse teenuseid kasutanud juba 15 aastat. Kohvimasinad on usaldusväärse kvaliteediga.

Esimene masin teenis meid 14 aastat ja nüüd otsustasime osta uue ja kaasaegse Caffitaly kapslimasina.

Kohvimasin on lihtne kasutada ja see võtab vähe ruumi. Kohv on hea kvaliteediga. Tarne on alati õigel ajal. Oleme väga rahul. Soojalt soovitame!”

Tatjana

Kohvisõber Tallinnast

“Lõpuks leidsin päris kohvi”

“Oleme väike kohvik ja kapslid on meie jaoks hea valik. Alati värske ja lihtne doseerida, valik on piisavalt suur ja adapteeritav meie klientide maitsetele, kes tulevad mõnikord ainult kohvi, espresso või cappuccino pärast..”

Stéphane Clavel

Kohviku Gallia Kukk peremees

Võta meiega ühendust

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sit amet diam laoreet, fermentum eros sit amet, interdum nulla. Mauris dictum, sapien vel sollicitudin tincidunt, velit nunc semper quam, non facilisis.

Any Solution OÜ

+372 5551 2266

info@meiekohv.ee

Reg 144092099KMKR EE102041255Swedbank EE622200221068524682

Näitan 1–15 tulemust 18-st