Privaatsuspoliitika

Soovime teha meie kaupluse kasutamise Teile mugavaks ja turvaliseks. Seega kirjeldame siin kuidas me isikuandmeid kasutame.

Kuidas me isikuandmeid kogume, töötleme ja säilitame?

Isikuandmeid töödeldes teeme seda seaduslikult, õigeaegselt ja turvaliselt. Isikuandmed on kogutud elektrooniliselt, peamiselt kodulehe ja e-posti vahendusel, või telefoni teel.

Eeldame, et Teie poolt esitatud isikuandmed on täpsed, õiged ja terviklikud. Me ei saa vastutada valeandmete esitamisest põhjustatud kahju eest kas Teile või kolmandatele isikutele.

Milliseid isikuandmeid säilitatakse?

Teie isikuandmed säilitatakse siis kui teete meie e-poes tellimuse, või osalete meie poolt korraldatud küsitluses, või olete tellinud e-poe uudiskirju, või pöördute teisel viisil e-poe esindaja poole.

Meie säilitame sellised Teie isikuandmed nagu: Teie nimi, kontaktandmed, tarne ja tasumise andmed.

Mis on isikuandmete töötlemise eesmärk?

Isikuandmete töötlemise eesmärk on Teie tehtud tellimuse täpne ja õigeaegne täitmine, meie kaupluse teenuste toimimise tagamine ja meie kauplusega seotud uudiste saatmine.

Kas Teie andmeid edastatakse kolmandatele osapooltele?

Me jagame isikuandmeid kolmandatele osapooltele Teie tehtud tellimuse täitmise eesmärgil, näiteks kuller ettevõttele, raamatupidajale, pangamakse vahendajale.

Samas, meie ettevõtte on kohustatud avaldama andmeid riigi- või järelevalveasutustele, kui see on vajalik riski ärahoidmiseks ja kuriteo ennetamiseks.

Kui kaua isikuandmeid säilitatakse?

Mitte registreeritud e-poe külastaja ja tellimustega mitteseotud isikuandmed säilitatakse kuni 30 päeva. Registreeritud külastaja ja tema tellimustega seotud isikuandmed säilitatakse kuni registreerimise konto säilitamise e-poes.

Teave salvestatud isikuandmete ja nende kustutamise kohta

Kui soovite teada saada, mis isikuandmed me oleme salvestanud, või soovite need muuta või kustutada, võite meiega ühendust võta kirjutades aadressile info@meiekohv.ee

Jättame endale õiguse andmekaitsetingimusi osaliselt või täielikult muuta, teavitades Teid muudatustest kodulehe www.meiekohv.ee kaudu.

Kas meie kodulehel kasutatakse küpsiseid?

Meie kodulehel kasutatakse küpsised.

Küpsiste kasutamise vajadus põhineb sellel, et saaksime tagada E-Poe tehnilise funktsionaalsuse, ehk ostukorviga seotud funktsioonid. See, kas küpsiseid kasutatakse Teie valikute meeldejätmiseks või statistika ja kohandatud reklaami pakkumiseks, sõltub teie nõusolekust.

Privaatsuspoliitika on viimati muudetud 11.08.2023

Võta meiega ühendust

Soovid rohkem infot meie kohvitoodete kohta? Tahad jagada oma kogemust, muret või ettepanekut?  Võta meiega ühendust ja meie väike ja sõbralik meeskond vastab sinule rõõmuga.

Any Solution OÜ

+372 5551 2266

info@meiekohv.ee

Reg 144092099
KMKR EE102041255
Swedbank EE622200221068524682